Ariel Tejada ose grimieri i familjes Kardashian ka bashkuar në Tiranë edhe vajzat e famshme të showbizit.

Arieli uli në një tavolinë Armina Mevlanin, Lori Hoxhën dhe Sara Hoxhën. Bukuroshet darkuan pas master class të Makeupbyariel.

- SPONSOR -Smiley face

- SPONSOR -Smiley face