Adelina Tahiri është një këngëtare disa herë protagoniste e mediave rozë në vendin tonë të vogël. E përfolur për lidhjet e saj, për projektet e reja apo për të fshehtat e jetës private, ka ndodhur që ajo të përflitet edhe për pamjen fizike.
Adelina gjatë një show është përplasur me Arian Çanin kur kanë diskutuar për bukurinë fizike.

Fytyra e saj në fakt ka shumë pore dhe probleme, por në një foto posuar kohët e fundit Adelina duket se ka trajtuar fytyrën ose ka bërë ndërhyrje kirurgjikale. Ah se harrova ose photoshop!

- SPONSOR -Smiley face

- SPONSOR -Smiley face