View this post on Instagram

☕️ @mullirivjeter #myalbania

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo) on

Këngëtarja e njohur Ledina Celo është një nga personat që nuk ngurron asnjëherë të na tregojë jetën e saj private dhe përditshmërinë .

- SPONSOR -Smiley face

Këtë herë pjesë e video-ve në Instastory është bërë bashkëshorti i këngëtares, shkruan mulliri.al.

Ledina është e martuar me ish kampionin e kickbox-it Naim Kabashi dhe kanë dy fëmijë. Por çfarë ndodh kur Ledina hyn fshehurazi në zyrën e bashkëshortit ?

View this post on Instagram

Sot nata finale e Festivalit te 55 ne RTSH

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo) on

Këngëtarja është futur në zyrën e bashkëshortit të saj  Naim Kabash-it dhe e ka gjetur ish kampionin duke dëgjuar këngën e saj të preferuar që është “Caruso” e Luciano Pavarottit dhe Lucio Dallës.

Kjo video e këngëtares na tregoi edhe një herë se Ledina dhe Naimi kanë të njëjtat shije dhe jo më kot janë një nga çiftet perfekt të showbizit.

View this post on Instagram

Ich liebe dich!❤️

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo) on

- SPONSOR -Smiley face