Flor Mumajesi ka postuar një video në story në instagram ku duket mjaft i frikshëm me një maskë mbi fytyrë.
Flori shoqërohet nga miqtë e tij teksa bëjnë humor dhe përshëndesin fansat.
Flor Mumajesi po punon për klipin e radhës siç duket edhe nga videot që ai shpesh poston në rrjete sociale.

- SPONSOR -Smiley face