Kohët e fundit çifti i famshëm Gerard dhe Shakira janë përfolur për ndarjen. Por a ka diçka të tillë?

Shakira ka postuar një foto ne profilin e saj në Instagram, ku janë çifti më pranë se kurrë, në vigjiljen e turit të këngëtares, El dorado.

- SPONSOR -Smiley face

A do kemi Halloween apo Tour kjo nuk dihet?

- SPONSOR -Smiley face