Bukuroshja Ciara magjeps përherë me projektet e saj, qofshin këto nga fusha e muzikës apo fotografisë. Këngëtarja është shprehur shpesh se i pëlqen të pozojë për revista të ndryshme, por projekti i radhës çfarë është vallë? Ajo ndodhet në Orlando,prej disa ditësh tashmë. Në fotot e postuara në profilin e saj ajo duket bukur dhe plot finesë, si një hirushe e vërtetë. Për çfarë po na pregatit Ciara këtë herë?!

- SPONSOR -Smiley face