3 aktoret e njohura Charlize Theron, Margot Robbie dhe Nicole Kidman ishin të ftuarat e fundit në emisionin e Ellen De Generes për të promovuar filmin e tyre të ri. Dhe si për t’u argëtuar Ellen kishte menduar një lojë “Kujt i plas tullumbacja” me pyetje nga më të ndryshmet.

Një prej pyetjeve ishte “Kush e shkroi Makbethin?” dhe rradhën e kishte Charlize për t’u përgjigjur. Aktorja nuk e dinte që e kishte shkruar Shekspiri dhe u turpërua para gjithë botës. Sigurisht që shoqet e ndihmuan por ishte shumë vonë pasi u kuptua që Charlize nuk e dinte. Ndiqni videon më poshtë:

- SPONSOR -Smiley face

- SPONSOR -Smiley face