Chris Brown tashmë është i mbuluar me tatuazhe, por këngëtari i njohur vendosi dje të bëjë një tjetër. Dhe tatuazhi më i ri i vendosur kësaj here në fytyrën e tij, është e një atlete Air Jordan.

Artisti i tatuazheve me bazë në Kaliforni Joaquin Ganga Lopez, i cili është specializuar per tatuazhe te vecanta, publikoi imazhe të tatuazhit që bëri për Brown.Tatuazhi është pozicionuar në faqe, pak poshtë veshit të tij të djathtë.

- SPONSOR -Smiley face