Këtë herë do të festojmë edhe një vit më shumë për një lidhje të veçantë dashurie. Zayn Malik dhe Gigi Hadid po festojnë dy vjetorin e lidhjes së tyre! Modelja 22-vjeçare ka postuar në Instagram-in e saj një “Boomberang” ku shprehet se ka pranë vetes njeriu e zemrës dhe njeriun e saj të preferuar. Edhe Zayn e do pamasë Gigin duket se është jashtëmase i dashuruar pas saj. Një dashuri e sinqertë!

- SPONSOR -Smiley face