Çifti i njohur i balerinëve të Top Channel, Ola dhe Esdain Gorani janë bërë me djalë. Çifti duket sikur është tërhequr paksa nga rrjetet sociale apo jeta publike dhe lajmi për shtatzaninë e Olës erdhi papritur. Por balerini e ka “thyer heshtjen” duke postuar një foto me djalin e tij të vogël. Krahas fotos ai ka shkruar: “Me çunin.”

- SPONSOR -Smiley face