Kendall Jenner dhe ylli i NBA, Blake Griffin janë fotografuar së bashku pas një takimi, i cili ka zgjatur 3 orë në një restorant në Beverly Hills, ditën e dielë. Përflitet se ata janë duke përjetuar një romance, e mesa duket ka ardhur momenti që lidhja e tyre të bëhet publike. 28-vjeçari është fotografuar duke dalë jashtë restorantit “Mr. Chow”, ndërkohë që e dashura e tij e re, Kendall, e ndiqte nga pas. Ylli i pasarelave është parë me krahët e saj të kryqëzuar ndërkohë që qëndronte jashtë, vetëm disa metra larg atletit.

- SPONSOR -Smiley face

- SPONSOR -Smiley face