Çifti Koço dhe Brixhida Kokëdhima duket gjithmonë shumë të lumtur e në harmoni me njëri-tjetrin. Këtë e tregojnë në cdo dalje publike të tyren. Së fundi, ata kanë organizuar një darkë për festat e fundvitit dhe pamja e tyre është si në këto foto  që vetë Brixhida Kokëdhima ka shpërndarë në Facebook. E veshur me të zeza, ajo transmeton sharm dhe klas, krah bashkëshortit të saj. “Me dashurinë time”, ka shkruar ajo krahas fotove.

 

- SPONSOR -Smiley face