Ata janë çifti më i ri në botën e showbizit. Bëhet fjalë për këngëtarët, Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu. Nuk ka kaluar shumë kohë kur ata shpallën fejesën dhe sikurse kishin paralajmëruar, kurorëzojnë dashurinë e tyre me duetin “Dashni”.

Theksojmë që ky nuk është dueti i parë i dyshes, por le ta konsiderojmë të parin si partner të jetës!

- SPONSOR -Smiley face

- SPONSOR -Smiley face