Xhesika Berberi- Gigi Hadid
Mbani frymën miq pasi ngjashmëria midis dy modeleve është mbreslënëse. Bjonde, sexy, shikim tërheqës dhe sigurisht sjellja përballë objektivit të aparatit fotografik i ka bërë vajzat shumë të kërkuara në botën e modelingut. Nuk na ngelet gjë tjetër veçse t’i urojmë Xhesikës sonë të njëjtin fat të mbarë si Gigi.

Ky krahasim u propozua nga një fanse e faqes tonë @achristi1

- SPONSOR -Smiley face