Shtatëzania është një nga fazat më të bukura në jetën e një femre. Kështu ka qenë edhe për këngëtaren Çiljeta Xhilaga e cila është nërë nostalgjike dhe ka postuar një foto gjatë pritjes së ëmbël së djalit të saj.

Ajo ka shkruar gjithashtu një diçiturë të bukur për foton “Qumshti im panda”- shkruan Çiljeta për vogëlushin e saj king.

- SPONSOR -Smiley face

E ku ka dashuri më të madhe se kjo?!

- SPONSOR -Smiley face