Ky vit sjell disa modele shumë të bukura të çizmeve, të cilat duket se do të jenë kryefjala për të gjitha vajzat që e pëlqejnë dhe ndjekin ndryshimet e modës.

Ato shkojnë me gjithçka dhe janë jashtëzakonisht elegante. Për koleksionin Pranverë / Verë 2020, stilistët kanë zbuluar modelet më “in”, ato deri tek kyçi i këmbës.

- SPONSOR -Smiley face

Më poshtë janë disa prej modeleve më të bukura, ku bie në sy, ngjyra e bardhë dhe forma katrore…

- SPONSOR -Smiley face