Modelja Demi Rose u bë e njohur prej lidhjes së saj me reperin Tyga,  por duket se  tashmë ajo nuk ka nevojë për njeri, që të tërheqë vëmendjen e publikut apo fansave. Mjafton që të hedhë një foto në Instagram, dhe nuk ka njeri të mos e shohë dhe ta pëlqejë.

- SPONSOR -Smiley face

Demi, e cila ndiqet nga 5.7 milionë persona në Instagram, ka thënë  se së fundmi po përdor një aplikacion për të gjetur një të dashur të ri. Fotot ku duken të qarta format e saj janë publikuar pikërisht në Instagram.

 

 

- SPONSOR -Smiley face