Falë rrjeteve sociale dhe gjithë jetës false që fshihet pas fotove të VIP-ave tanë shpesh ne nuk dimë asgjë për realitetin e tyre.

I fundit I kapur mat në një foto është Cozman, I cili po udhëton me autobus në Zvicër.

- SPONSOR -Smiley face

Instagrami I tij është I mbushur me foto në makina luksoze por e vërteta duket se është ndryshe.

- SPONSOR -Smiley face