Jemi mësuar që Dafina Zeqirin ta shohim me projekte të realizuara që nga teksti deri te klipi, por duket se ka vendosur të vijë ndryshe.

Ajo solli një këngë në gjuhën angleze, që u pëlqye që në minutat e para të publikimit por ishte vetëm audio dhe tekst. 28-vjecarja duket vetëm pas mikrofonit, por jo sic e kemi parë gjithmonë duke performuar në klipe muzikore.

- SPONSOR -Smiley face

Mund të jetë një ndër strategjitë e botës së muzikës, ku vihet re nëse kënga është e suksesshme dhe më pas bëhet realizimi i videoklipit.

- SPONSOR -Smiley face