Këngëtarja nga Kosova, Dafina Zeqiri na ka treguar një ‘sekret’. Ajo është e fiksuar pas karameleve. Dhe nga sheqeri i tepër që kanë karamelet, asaj i ka rënë një dhemb! “Karamelet janë të këqija fëmijë”, shkruan Dafina, e cila na tregon edhe dhëmbin që ka humbur. Tashmë asaj do i duhet të shkojë te dentist!

- SPONSOR -Smiley face

 

- SPONSOR -Smiley face