Një nga dasmat e vitit është gati të fillojë dhe të gjithë jemi kuriozë të shohim Justin dhëndër dhe Hailey nën vellon e nuses. Të dielën çifti ka organizuar një festë para dasme, të mbajtur në Karolinën e Jugut. Të pranishëm ishin miqtë dhe familjarët e çiftit, rreth 36 njerëz. Sigurisht që gjithë vëmendja ishte tek Justin dhe Hailey, këngëtari kishte veshur një bluzë polo të bardhë dhe pantallona të zeza ndërsa modelja e njohur një fustan shumë të shkurtër të bardhë të kombinuar me një palë sandale të bardha me fiongo që e tregonin shumë bukur.

- SPONSOR -Smiley face