Janë rreth 110 fotografi nudo dhe bardh e zi  të këngëtares së njohur Madonna, të cilat kanë dalë në shitje me një çmim që fillon nga 800 dollarë deri në 1200 dollarë. Në foto, shihet këngëtarja e zhveshur në palestër teksa është duke kërcyer, e buzëqeshur. Fotot janë realizuar kur Madonna ishte 18-vjece.

- SPONSOR -Smiley face

 

 

- SPONSOR -Smiley face