Getoar Selimi dhe Marina Vjollca, çifti i njohur i showbizit të cilët i dhanë fund beqarisë këtë verë, edhe pse dasma e tyre u bë m,jaft mediatike, sot zbulojmë që jo çdo gjë kemi mësuar nga ceremonia e figurave të njohura. Produksioni “XL” , të cilët janë kujdesur për të xhiruar çdo detaj, e gjithça në dasmë, kanë publikuar një video përmbledhëse me momentet më të bukura gjatë martesës së Getit dhe Marinës. Në video shfaqet gjithçka që nga momenti i celebrimit, e deri te festa e madhe në mbrëmje me të gjithë të ftuarit. Dasma e Getoarit dhe Marinës është përfolur se është një nga dasmat më të shtrenjta të botës së televizionit, realizuar gjatë 2017-ës.

- SPONSOR -Smiley face