Në studion e Rudina Magjistarit është rrëfyer edhe Klea Huta, e cila ka kaluar një verë shumë të suksesshme.

Klea është veshur shumë bukur, stil, elegante dhe këtë e ka deklaruar edhe vetë: “Kam rënë në dashuri me këtë fustan” shkruan Klea.

- SPONSOR -Smiley face

Thonë se veshja nuk e bën njeriun, por në rastin e Kleas ajo duket më ëngjëllore se kurrë.

- SPONSOR -Smiley face