Pas lajmit të ndarjes nga The Weeknd, Selena Gomez është fotografuar mjaft e lumtur duke bërë xhiro me biçikletë me ish të dashurin e saj Justin Bieber. Justin nuk ka qenë arsyeja e ndarjes së Abel nga Selena,ka thënë një burim nga People.

Tashmë dihet se Selena ka rregulluar çdo problem që ka pasur me Justin dhe duket se është kthyer tek personi që ka dashur dhe aty ndihet e sigurt. Weeknd dhe Selena kishin 10 muaj bashkë, ndërsa me Justin, Selena ksihte një histori të gjatë dashurie prej 4 vitesh.

- SPONSOR -Smiley face

- SPONSOR -Smiley face