Futbollisti i njohur David Beckham prej disa kohësh shihet në shoqërinë e modeles Helena Christesen dhe burimet thonë se ata kanë një miqësi shumë të ngushtë. Por ka qënë “The Sun” ata që kanë raportuar se kjo gjë e ka mëzitur dhe shqetësuar Victorian e cila ka qënë e zënë me javën e modës. Modelja Helena ka postuar edhe foto me David kur ata kanë qënë në Zvicër. Një burim i afërt i Victoria ka thënë për “The Sun” :

“Victoria bëhet shpesh nervoze për miqësitë e David me vajzat e njohura, natyrisht që bëhet xheloze dhe ajo do të donte që ai të kalonte më shumë kohë me të”- por disa burimet të tjera pranë çiftit thonë se David dhe Helena nuk kanë asgjë mes tyre veçse janë miq të mirë.

- SPONSOR -Smiley face

- SPONSOR -Smiley face