“Gëzuar përvjetorin e 25-të! Edhe pas një çerek shekulli, mbetesh ende miku im më i mirë dhe njeriu më i jashtëzakonshëm që njoh! Të dua!”

Ky është dedikimi prekës që Michellë Obama i bën publikisht bashkëshortit të saj, ish-presidentit shumë të dashur të amerikanëve, Barack Obama. Për këtë dedikim, ajo ka zgjedhur një foto të vjetër, bardh e zi, të cilës i ka bashkangjitur edhe urimin. Ata duken po aq të dashuruar edhe sot, si 25 vite më parë.

- SPONSOR -Smiley face

- SPONSOR -Smiley face