Lori Hoxha feston ditëlindjen e saj të 24 në një nga lokalet më të famshëm të Ish Bllokut. Tema e ditëlindjes ishte floriri pasi çdo detaj i festës kishte ngjyrën e tij. Në festën e ditëlindjes, veç familjarëve dhe miqve, Lori kishte ftuar edhe disa nga figurat e njohura televizive si Bes Kallaku, Eno Popi, Xhemi Shehu, Jonida Maliqi.

- SPONSOR -Smiley face

- SPONSOR -Smiley face