Kur bëhet fjalë për ditëlindjet e të famshmëve mezi presim se cilat do të jenë urimet më të bukura. Këtë herë bëhet fjalë për një ditëlindje të veçantë, Kris Jenner një nga yjet e familjes Kardashian. Sot Kris mbushi plot 62-vjeç. Përmes urimeve të shumta, Kim gjithashtu i ka kushtuar një urim të bukur mamasë saj, Kim e konsideron atë si shoqen më të mirë të saj dhe ndihet krenare për një mama si ajo.

- SPONSOR -Smiley face