Jon Gjebrea ka prezantuar të dashurën e tij e cila është Merlini, një vajzë bionde me të cilën ai po jeton një histori dashurie dhe që  sot vendosi ta bëjë publike, raporton syri.net. Ajo është vajza e biznesmenit Adi Haxhiymeri, i cili ka tentuar të bëhet dhe pjesë e politikës si i kandiduar për deputet nga Partia Agrare Ambientaliste, por nuk arrit të fitonte.

- SPONSOR -Smiley face

Si pronar i një prej kompanive që Arditi reklamon më shpesh në emisionin e tij, Adi dhe Arditi janë miq prej vitesh.Ndoshta prej kësaj miqësie të baballarëve mund të jenë njohur dhe fëmijët. Dhe mos ndoshta bëhet fjalë për një fejesë e jo vetëm për një lidhje?

- SPONSOR -Smiley face