Simboli i ditës së falënderimeve është gjeli i detit. Dhe kështu është veshur edhe modelja e njohur Victoria Beckham që mesa duket është përfshirë në atmosferën e festive derisa ka zgjedhur të vishet si gjel deti. Krahas fotos, modelja 43-vjeçare shkruan “Gëzuar Ditën e Falenderimeve! Puthje!”.

- SPONSOR -Smiley face