Armina Mevlani, duke së është frymëzim për firmën Dolce&Gabbana. Blogerja shqiptare ka publikuar para 2 ditësh një fotografi ku po drekon në Itali, dhe padiskutim, zgjedhja e saj kanë qenë makaronat. Ndërkohë, marka më prestigjoze e veshjeve, ditën e sotme ka publikuar disa fotografi përpara një 4 oresh, ku pesë modele kanë pozuar duke ngrënë makarona. Duket se Mevlani i “shtin nepsin” Dolce-s, ose shprehja se “Rastësia është mbreti i gjithçkaje” mund të marrë kuptim në këtë rast.

- SPONSOR -Smiley face