Një foto plot dashuri dhe që të ngroh shpirtin kur e sheh atë dorën e bukur të Dan, djalit të këngëtares së njohur, Jonida Maliqit duke përkëdhelur mamanë e tij dhe që nuk mund të rri dot pa e prekur portretin e saj përpara se të flej. A ka gjë më të bukur se të jesh nënë dhe të përkëdhelesh përpara se të flesh gjumë nga krijesa jote?! A sa e bukur kjo foto tepër magjike dhe kuptimplotë. Dan & Jonida gjumë të ëmbël!

- SPONSOR -Smiley face