E kujt nuk i pëlqejnë kokoshkat?! Duket që edhe modeles seksi Dorina Gegici i pëlqejnë shumë kokoshkat, ajo ka postuar një video duke i shijuar. Menjëherë kanë vërshuar komentet e fansave dhe miqëve. Mes tyre ka komentuar edhe Arela Hoxha disa emoji zjarri për t’i treguar Dorinës se është zjarr.

- SPONSOR -Smiley face

 

 

- SPONSOR -Smiley face