Kompozitori Dren Abazi ka zbuluar një lajm mjaft të rëndësishëm për veten, por sidomos për fansat e tij. Ai ka bërë të ditur se do të mbajë një koncert në Tiranë.

- SPONSOR -Smiley face

“10 vjet! 28 Dhjetor 2017, ju pres të gjithëve në Tiranë, në koncertin recital, ndoshta më të rëndësishëm deri më tani . Albumi ” Mes Yjesh ” ( me Orkester të madhe ) dhe 10 vjetori i ZZO-së, për një natë speciale, me shumë surpriza!”, ka shkruar këngëtari.

 

 

- SPONSOR -Smiley face