Kujtojmë që projekti i fundit nga Dua Lipa është “One Kiss”, në bashkëpunim me Calvin Harris ka patur shumë sukses ashtu siç vet sjo di të vi në botën artistike të muzikës.

Ajo këto ditë ka filluar turneun evropian, në të cilin çdo ditë mban koncerte në vende të ndryshme.

Duke u Ngarkuar...

Mbrëmë, këngëtarja ka performuar para publikut britanez, ku dhuroi një performancë të mrekullueshme.

Dua  Lipa edhe kësaj radhe ka performuar vetëm në reçipeta, ndërsa sipër kishte veshur një xhaketë dhe pantallona të gjëra ku dukeshe tepër tip në skenë.

 

- SPONSOR -