Kate Middleton për momentin është në tur mbretëror në Norvegji dhe Suedi me burrin e saj princin William.

Dhe Dukesha e Kembrixhit, e cila pritet ta lindë fëmijën e tretë në prill të 2018’ës, ka shkëlqyer me dukjen e saj.

- SPONSOR -Smiley face

Në ditën e dytë, Kate, 36 vjeçe, është shfaqur në një pallto me ngjyra bardh e kuq.

Nën pallto ajo kishte veshur një fustan të bukur nga Alexander McQueen.

Ndër tjerash ajo kishte veshur dorëza, dhe kishte mbajtur një çantë dore të firmës ‘Chanel’.

  

- SPONSOR -Smiley face