Georgina Rodriguez është një nga femrat më të bukura dhe të përfolura aktualisht në botë.

E dashura e Cristiano Ronaldos shquhet për format e saj trupore. Në një intervistë për mediat Rodriguez është shprehur se meritat për trupin e saj i ka Joga, një sport që e aplikon shpesh.

- SPONSOR -Smiley face

Falë edhe 5-herë fituesit të Topit të Artë modelja argjentinase është bërë shumë e famshme dhe tashmë numëron 14,3 milionë ndjekës në rrjetin social “Instagram”.

 

- SPONSOR -Smiley face