Brooklyn Beckham ka një të dashur modele të re mahnitëse – e cila ka një ngjashmëri të frikshme me nënën e tij Victoria Beckham.

Ylli i Instagramit, Brooklyn, 20 vjeç, është duke takuar 27-vjeçaren, Phoebe Torrance, vajzën e ish-heroit të golfit Ryder Cup. Çifti kanë shijuar një sërë takimesh, dhe janë fotografuar në krahët e njëri-tjetrit në dhomën VIP në klubin në Londër Wellington muajin e kaluar. Por ajo që u bë virale ishte ngjashmëria e madhe e Phoebe me Victoria (shihni fotot më poshtë). Disa muaj më parë ai i dha fund lidhjes të tij me modelen e njohur Hana Cross, lidhje që nuk përfundoi mirë.

- SPONSOR -Smiley face

 

 

- SPONSOR -Smiley face