Ardit Gjebrea sapo ka postuar një foto në profilin e tij të instagramit dhe ndodhet në një nga vendet e tij të preferuara në, “Piazza Di Spagna”, Romë. Arditi e quan këtë vend si një nga më të preferuarat e tij, e ndërkohë që Arditi po e shijon fillimin e javës kështu, ne na mbetet të bëhemi vetëm xhelozë.

- SPONSOR -Smiley face