Po ju e dinit se Bella Hadid ka këtë “tatuazh”??

Top modelja amerikane Bella Hadid ka treguar dje në një video në Insta story “tatuazhin” e saj. E shtrirë në krevat dhe e mbulur vetëm nga një çërçaf i bardhë, bukuroshja pyet fansat “Did anyone know I have this tattoo” (E dinte ndonjëri nga ju që kam këtë tatuazh). Nga sondazhi që ajo ka krijuar në Instagram, 76% e ndjekësve të saj janë përgjigjur se nuk e dinin se ajo kishte një tjetër tatuazh.

- SPONSOR -Smiley face

Bella tregon krahun e saj të djathtë duke shfaqur një nishan në pjesën e mbrapme të tij. Edhe pse fansave i kishtë shpëtuar ky detaj, me siguri ato kanë shijuar gjithë bukurinë e modeles 21 vjeçare, e cila mbyll videon me një puthje të ëmbël.

Bella Hadid ka lindur në Los Angelos, mamaja e saj është një ish modele hollandeze Yolanda Foster ndërsa babai nga Palestina, Mohamed Hadid. Dy motrat më të famshme të momentit kanë edhe një vëlla më të vogël të quajtur Anwar.

- SPONSOR -Smiley face