Edhe blogerja Armina Mevlani ka pushtuar Parisin dhe Instagramin me foto.

Mevlani ndodhet në Paris për javën e modës “Paris Fashion Week”. Përveç fotove të saj, që le të themi me modesti, janë super.

- SPONSOR -Smiley face

Armina ka publikuar foto edhe të modeleve gjatë sfilatës, të cilat mbajnë të veshura markat më njohura të modës, por edhe vetë Armina nuk mbetet pas me veshjet dhe gjithe lukun e saj. Shijoni galerinë e mëposhtme:

- SPONSOR -Smiley face