Beatrix Ramosaj ka qenë qendra e diskutimeve në shumë rrjete sociale, por edhe këtë herë ajo mbetet e tillë.

Në faqen e saj në Instagram, Beatrix Ramosaj ka postuar një foto plot dashuri dhe energji pozitive dhe pikërisht me fotografin e famshëm shqiptar Endrit Mertiri.

- SPONSOR -Smiley face


Ajo shprehet se gjithmonë duhet të kesh njerëz pozitiv në anën tënde. A mund të jetë thjesht një lidhje miqësore e fortë mes tyre?

- SPONSOR -Smiley face