Ajdin Sejdiu , biznesmeni i njohur kosovar , njihet për lidhjet e forta ndër vite në Emeratet e Bashkuara.Si një biznesmen me këmbët në tokë dhe i suksesshëm ai  mbetet gjithnjë i preferuari i familjeve mbretërore në Dubai dhe Abu Dhabi dhe në të gjithë gjirin persik, shkruan mulliri.al. Nuk kishte si ti mungonte edhe sot festës së Kurban Bajramit në familjet mbretërore ku e ftuan Ajdin Sejdiun si mikun e tij më të afërt ndër vite për të festuar këtë festë kaq të dashur.

- SPONSOR -Smiley face

Rituali mbretëror në festën e Kurban Bajramit i mblodhi sërish të gjitha familjet mbretërore për të festuar të gjithë së bashku të lumtur ,por sigurisht edhe për të dhuruar donacione të pa numurta për të varfërit. Mulliri.al ju mundëson ekskluzivisht të shihni disa foto më poshtë nga dreka e Kurban Bajramit nga familjet mbretërore në Dubai.

- SPONSOR -Smiley face