Elhaida Dani më së fundmi vjen me një këngë të re , “Më Mbaj”.Këngëtarja u shfaq tepër sensuale dhe tërheqëse në këtë videoklip të ri. E ftuar në pasdite në Top Channel ,Elhaida u pyet nga moderatoria e programit ,Jonida Shehu se pse ka përzgjedhur këtë titull për këngën e saj të re dhe dukeshe qartë që Jonida po tentonte për të na zbuluar diçka nga jeta e saj private me anë të pyetjeve të njëpasnjëshme ,por Elihada tregohet tepër e kujdesshme duke ju anashkaluar pyetjeve dhe me qetësi nuk bëri asgjë të ditur përreth jetës së saj private, dhe kujt në veçanti i përkiste kënga .

 

- SPONSOR -Smiley face

 

Ajo tha se kjo këngë është një këngë plot ndjenjë ku kushdo mund ta gjej veten ngrohtë përsa i përket jetës private. Ndërkohë këngëtarja ishte tepër e lumtur nga mënyra se si e pritën fansat këtë këngë dhe tepër e kënaqur nga pritshmëritë e klikimeve që kjo këngë ka arritur deri tani.

- SPONSOR -Smiley face