“I shkatëroi karrieren” “Rip MGK” e shumë statuse të tjera u publikuan ditën e djeshmë nga fansat e EMINEM dhe jo vetëm. Ishte pikërisht kënga KILLSHOT e ktij të fundit që po thyen cdo rekord .

Duke u Ngarkuar...

Pas diss-it që Machine Gun Kelly I bëri Eminem, reperi I njohur I kthehet me të njejtën monedhë, një diss të dedikuar vetëm për Machine Gun Kelly,ku në valle është futur edhe reperi G-Eazy, transmeton mulliri.al
“Unë jam 46 vjeç dhe ende shes/Në moshën 29 kam pasur 3 albume që kanë shpërthyer” dhe shumë të tjera kanë bërë që Eminem të godasë fort karrierën e Machine Gun Kelly-n,transmeton mulliri.al.

https://www.youtube.com/watch?v=FxQTY-w6GIo

- SPONSOR -