Enca Haxhia këngëtarja e dashur për publikun e huaj kryesisht nga vendet arabe.

Ajo ka bërë 22 vjeç dhe ndërkohë ka korrur disa suksese në muzikë.

- SPONSOR -Smiley face

Foton e fundit Enca e ka shkrepur përpara pasqyrës, ndoshta me kalimin e viteve ajo duhet ti flasë pak vetes. Për çfarë e di vetëm ajo… “Feeling myself” shkruan Enca në foto.

- SPONSOR -Smiley face