Këngëtarja seksi Enca Haxhia, shquhet për natyrën e saj rebele dhe tepër origjinale. Kësaj rradhe Enca zgjedh të zbukuroi thonjtë e saj me gurë ngjyra ngjyra, ku në fakt ngjan tepër interesante dhe ekstravagante. Duart e Encës në këtë prurje të fundit, do ta kishin zili dhe markat më famoze të botës, përderisa po shohim që tendencat e fundit të modës janë tepër glamuroze dhe të mbushura me aksesorë. Enca kësaj rradhe një frymëzim për të gjithë artistat apo femrat të cilat kanë dëshirë të jenë të veçanta me raste.

- SPONSOR -Smiley face