Këngëtarja Eneda Tarifa ka postuar së fundmi një foto ku duket mjaft e lumtur përkrah një balerini në një nga klubet e kryeqytetit ku performon Live. Eneida ka përfituar nga rasti për të falenderuar publikun dhe fansat e saj. Komenti I plotë dhe falenderimi I fansave nga Tarifa:

“Është dashuria dhe energjia që na jepni ju çdo fundjavë, që na i zbukuron këngët dhe shpirtin. Faleminderit publik i mrekullueshëm. Gjithmonë me përgjegjësi për t’ju argëtuar
bashkë me artistët e mrekullueshëm”

- SPONSOR -Smiley face

- SPONSOR -Smiley face