Këngëtari Enrique Iglesias dhe partnerja e tij janë bërë prindër për herë të tretë më 30 Janar. Lajmi u konfirmua nga vetë këngëtari përmes një foto në rrjete sociale ka konfirmuar ardhjen në jetë të fëmijës së tij të tretë, e cila është vajzë.

Në foton e publikuar ai shfaqet në spital duke mbajtur të voglën e tij në krahë më i lumtur se kurrë. Ai ka dhe një vajzë e një djalë të cilët janë binjakë me tenisten e njohur Anna Kournikova.

- SPONSOR -Smiley face